MENÜ

PANTUM M6500 Yüksek Versiyon Talimatı

PANTUM M6500 Yüksek Versiyon Talimatı

PANTUM M6500 Yüksek Versiyon Talimatı

M6500'ün Reset yapmaki için talimatlar  ( Firmware sürümleri 2.Axx )serisi 3.A.0.5 U_

TALİMAT

1.SürümNoChipFirmwareYükseltme programları4.1 veya daha yüksek olmalıdır.

NO CHİP Çalıştırın

 

2. USB kablosunun bağlantı tarafındaki yan kapağı çıkarın.

3. Kart üzerindeki CN2 kontaklarını kapatın (cımbızla) ve yazıcıyı açın, yazıcı açıldıktan sonra kontakları açın:

4. Cihaz Bootloader Modunda açılmalıdır, bu durum NoChipFirmwareUpgrade programında Yazıcı Kimliğini Al düğmesine tıklanarak kontrol edilmelidir:

"Firmware'i Yükselt" düğmesine tıklayın ve dosyayı seçin M6500_2A_Bootloader

Programın altındaki yeşil gösterge dolana kadar yaklaşık 30 saniye bekleyin. Bundan sonra cihazı kapatın (güç düğmesini 5 saniye basılı tutarak veya elektrik bağlantısını keserek) ve cihazı tekrar açın.

tekrar bilgi okutunuz tıklayınız bod modunda acılacak ve aldıgınız dosya secerek  ve beklemeye devan edin enson kendi kendine acılır

 

. Cihaz Bootloader modunda açılacaktır.

. Şimdi programda “Upgrade Firmware” seçeneğine tıklayarak fix firmware'i göndermeniz ve fix firmware dosyasını seçmeniz gerekiyor. Makinede onay gerekmez. Ürün yazılımı süreci 5-10 dakikadır.

. Firmware başarıyla tamamlandıktan sonra programın alt kısmındaki yeşil gösterge tamamen dolacak ve cihaz kendini yeniden başlatacaktır.

Dikkat! Spider 4-MFP-DC sürüm A-V1.0'a sahip M6500 cihazları flaşlanamaz ve M6500_2A_Bootloader.bin'lerinin yanıp sönmesi cihazın tamamen çalışmamasına neden olur ve geri yüklemek için cihazı flaş etmeniz gerekir.Original

X